Menu

Czegoś tu nie rozumiem...

Wydarzenia te smutne i wesołe ale też głupie... jak to u nas bywa...Zapraszam do komentowania.

Spokojnie nic się nie stało!

moraczus

zabawkaislamskiterrorysta300x225

 Europa stacza się ze swoją moralnością na dno absurdu. Fala zamachów i nienawiści rozlewa się po zachodnich krajach. Ulice dosłownie spływają krwią niewinnych ofiar w tym dzieci! 

 Pytanie, co teraz? Ano nic... Politycy dosłownie mają to gdzieś. Wypisują jedynie wyrazy współczucia rodzinom ofiar. Bo tak jest wygodniej. Żaden nie ma jaj by zrobić to osobiście, bo i co miał by powiedzieć? "Sorry, wiem że wpuściliśmy ponad milionową hordę bydła w śród których było kilku złych ludzi. Trzeba żyć dalej! A teraz porysujmy na chodniku kredą i zmieńmy statusy na facebooku".

 Pomimo tego co się dzieje, pomimo faktów nadal jest mnóstwo głosów za przyjmowaniem kolejnych "uchodźców". Mało tego. Wsadzają do więzień tych którzy ośmielą się negatywnie wyrazić na temat islamu. Od taka specyficzna wolność słowa zachodnioeuropejska. Nie to co u nas. Zagrożona demokracja, konstytucja, sądy, wolność słowa i wiele innych. Ogólnie jest tak źle że nawet terroryści się tutaj nie zapuszczają. 

 Nie rozumiem jak można żyć w takiej hipokryzji. Jesteśmy pouczani przez ludzi którzy ściągnęli jedno z największych zagrożeń na Europę! kiedy czytam wypowiedzi czołowych europejskich polityków włos jeży mi się na głowie. Jak daleko jeszcze się posuną w swoich poczynaniach? Czy może jesteśmy już nad przepaścią a oni nadal twierdzą że trzeba zrobić krok do przodu? 

 Patrząc na to wszystko dochodzę do wniosku że historia lubi się powtarzać. Po raz kolejny lewicowe rządy podpalają Europę i prowadzą na skraj kryzysu Tak! Po raz kolejny. Przypominam że druga wojna światowa została rozpętana przez dwa socjalistyczne kraje tj. III Rzeszę oraz ZSRR. Oczywiście w tedy doszło do wojny światowej, ale obecnie też jesteśmy w stanie wojny. Wojny dwóch światów. Świata skrajnego islamu oraz naszego stylu życia. Problem polega na tym iż nasz przeciwnik stosuje wojnę opartą na partyzantce, a jak wynika z historii z takim typem armii walczy się najtrudniej. Nigdy nie będziemy wiedzieć skąd nadejdzie kolejny cios. Dodatkowo mają po swojej stronie sprzyjających polityków i społeczeństwo multikulti. Wszystko może się sprowadzić do tego, że niedługo społeczeństwo europejskie będzie gatunkiem wymarłym lub będzie sobie żyć w rezerwatach jak to było z rdzenną ludnością ameryki.

 A może po prostu wystarczy otrząsnąć się z letargu bo to ostatnia chwila kiedy można to zrobić by nie podzielić losu misiów panda.

 

© Czegoś tu nie rozumiem...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci